Naša filozofia

Ukázať nevídané, odhaliť neobjavené a spoznať neznáme.

Misia

Cestovať inak ... vidieť krajinu očami miestnych ľudí, precítiť ju, nahliadnuť do ich bežného života a spoznať ho naplno, cielene sa zatúlať aj mimo vychodených turistických chodníčkov. Zažiť esenciu daného miesta všetkými zmyslami. Ponúkať nevšedné zážitkové víkendy a krátke dovolenky na Slovensku a v iných európskych destináciách. Objavovať pre Vás iné, nie až tak notoricky známe miesta. Veríme totiž, že objavovanie takýchto „nespoznaných“ miest je zážitkom samo o sebe nielen pre nás, ale najmä pre vás. Skrátka, je to cestovanie inak.

Vízia

Vytvorenie cestovnej spoločnosti, ktorá umožní ľuďom skutočne ‚zažiť‘ dovolenku a vrátiť sa s pocitom, že si dokonale „vyčistili hlavu“. Najväčším úspechom pre nás bude, ak si naši klienti zabudnú počas zážitkovej dovolenky skontrolovať e-maily. Budeme spokojní , ak v klientovi vzbudíme túžbu popremýšľať nad tým, čo ho v živote napĺňa, pomôžeme mu objaviť nové záľuby, prebudíme v ňom zvedavosť spoznať nové miesta, remeslá a pochopiť ľudí, ktorí sa im venujú.

Politika kvality

Spolupracujeme s regionálnymi dodávateľmi, ktorí sú hrdí na svoj kraj, záleží im na kvalite a chcú nám sprostredkovať miestny život autenticky, ich očami. Ubytovanie poskytujeme v menších miestnych hoteloch a ubytovaniach typu ‚Bed & Breakfast‘. Budujeme tak dlhodobo udržateľný cestovný ruch a regionálny rozvoj. Všetky aktivity, ktoré ponúkame, sú v súlade s ochranou prírody a zvierat a vznikli na základe vzájomnej spolupráce s miestnymi ľuďmi.

Shopping cart