O nás

O MNE
Renáta Húsková

Renáta Husková, zakladateľka My Vibe, som celoživotná cestovateľka a v cestovnom ruchu pracujem od roku 2013.

Žila som v Brazílii, v Rakúsku aj vo Veľkej Británii. Vďaka práci som precestovala veľkú časť Európy a medzi krajiny, ktoré poznám dôverne, patria Holandsko, Švajčiarsko, Portugalsko, Anglicko, Wales a Škótsko.

Počas mojich ciest som sa vždy zásadne ubytovávala v zariadeniach typu ‚Bed & Breakfast' alebo v lokálnych hoteloch, presúvala sa bicyklom, mestskou či medzimestskou dopravou, pretože práve tam človek stretne a spozná miestnych ľudí, nadviaže kontakty a precíti tamojší „genius loci“.

Po niekoľkých rokoch strávených v zahraničí som sa vrátila domov, na Slovensko. Pretože mi chýbalo, pretože ho mám rada a pretože si myslím, že sa ho oplatí spoznať a ukázať aj iným ľuďom. Jeho krásy, jeho špecifiká, jeho obyvateľov a jeho atmosféru. A tej lokálnej, možno ešte stále skrytej a čarovnej atmosféry je tu stále dosť a treba ju objaviť a zažiť.

My Vibe je cestovná kancelária, ktorá ponúka nevšedné zážitkové víkendy a krátke dovolenky na Slovensku aj v iných európskych destináciách. Na dovolenkách s nami uvidíte a precítite krajinu očami miestnych ľudí, nahliadnete do ich bežného života a objavíte miesta mimo vychodených turistických chodníčkov. Skrátka, zažijete esenciu daného miesta všetkými piatimi zmyslami. A možno aj tým šiestym...

PREČO MY VIBE?

S nami bude vaše cestovanie na Slovensku alebo po Európe nezabudnuteľné

setrenie-casu

Šetríme čas

Čas je pre nás všetkých dôležitý, preto sú dovolenky a pobyty s nami koncipované tak, aby ste si aktívne oddýchli a zregenerovali sa v čo najkratšom čase. Pevne veríme, že Vám sprostredkujeme intenzívne zážitky a momenty, na ktoré budete dlho spomínať. Umožníme Vám precítiť autentickú miestnu atmosféru. Vyznávame v cestovaní kvalitu, nie kvantitu.

cestovanie

Ukážeme nové miesta

Ak sa s nami vyberiete po Slovensku či Európe, okrem piatich zmyslov nasýtite i ten šiesty. A bez „vyplazeného jazyka“. Nepotrebujeme za tri dni „obehať“ 15 pamiatok. Radšej ich absolvujeme menej, ale ideme do hĺbky. Dovedieme Vás na miesta, ktoré Vás nadchnú svojim neopakovateľným čarom a krásou a ktoré nie sú „prechodené“ turistami.

 
spajame-ludi

Spájame ľudí

...na ktorých spoznáte členov „posádky“ až počas cesty späť. Poskytujeme pre Vás pobyty v malých skupinách 3 až max. 6 ľudí. (garantujeme odchod pri 3 a viac prihlásených). A prečo práve 6? Jednoduché. Aby ste sa všetci zmestili za jeden stôl a mohli si tak vychutnať a precítiť atmosféru lokality a navzájom sa podeliť o svoje dojmy a zážitky.

spanie

Ubytovanie na mieru

Ubytujeme vás podľa vašej potreby. Ak cestujete vo dvojici, máme pre Vás pripravenú dvojlôžkovú izbu. Ak cestujete sami, máme pre vás samostatnú izbu. Samozrejme - bez príplatku. Ubytovanie poskytujeme v miestnych malých hoteloch, zariadeniach typu Bed & Breakfast a v apartmánových domoch

PRE KOHO JE DOVOLENKA URČENÁ?

Pre ľudí, ktorí:

● majú málo času, a ktorí si nechcú minúť veľa dovolenky
● potrebujú na chvíľku „vypnúť“ a načerpať novú energiu aktívnym oddychom v prírode
● nechcú cestovať sami, avšak ani vo veľkých skupinách
● radi spoznávajú a skúšajú rôzne aktivity a remeslá
● sú zvedaví, radi prežívajú momenty naplno a vychutnávajú si rôzne zaujímavé okamžiky
● majú radi fyzickú aktivitu
● pre skupinu priateľov, ktorí nechcú riešiť dlhé surfovanie po internete hľadaním vhodného ubytovania a programu
● pre firmy ako teambuildingy

NAŠA FILZOFIA

Ukázať nevídané, odhaliť neobjavené a spoznať neznáme.

Misia

Cestovať inak ... vidieť krajinu očami miestnych ľudí, precítiť ju, nahliadnuť do ich bežného života a spoznať ho naplno, cielene sa zatúlať aj mimo vychodených turistických chodníčkov. Zažiť esenciu daného miesta všetkými zmyslami. Ponúkať nevšedné zážitkové víkendy a krátke dovolenky na Slovensku a v iných európskych destináciách. Objavovať pre Vás iné, nie až tak notoricky známe miesta. Veríme totiž, že objavovanie takýchto „nespoznaných“ miest je zážitkom samo o sebe nielen pre nás, ale najmä pre vás. Skrátka, je to cestovanie inak.

Vízia

Vytvorenie cestovnej spoločnosti, ktorá umožní ľuďom skutočne ‚zažiť‘ dovolenku a vrátiť sa s pocitom, že si dokonale „vyčistili hlavu“. Najväčším úspechom pre nás bude, ak si naši klienti zabudnú počas zážitkovej dovolenky skontrolovať e-maily. Budeme spokojní , ak v klientovi vzbudíme túžbu popremýšľať nad tým, čo ho v živote napĺňa, pomôžeme mu objaviť nové záľuby, prebudíme v ňom zvedavosť spoznať nové miesta, remeslá a pochopiť ľudí, ktorí sa im venujú.

Politika kvality

Spolupracujeme s regionálnymi dodávateľmi, ktorí sú hrdí na svoj kraj, záleží im na kvalite a chcú nám sprostredkovať miestny život autenticky, ich očami. Ubytovanie poskytujeme v menších miestnych hoteloch a ubytovaniach typu ‚Bed & Breakfast‘. Budujeme tak dlhodobo udržateľný cestovný ruch a regionálny rozvoj. Všetky aktivity, ktoré ponúkame, sú v súlade s ochranou prírody a zvierat a vznikli na základe vzájomnej spolupráce s miestnymi ľuďmi.

Máte záujem o nevšednú zážitkovú dovolenku na Slovensku alebo v Európe? Nenašli ste v našej ponuke čo by ste si predstavovali, alebo chcete niečo nevšedné zorganizovať so svojimi priateľmi? Vytvoríme Vám aj dovolenku na mieru, stačí ak nám poviete dátum, pre koľko ľudí a kam sa chystáte a o všetko ostatné sa postaráme my. Kontaktujte nás +421 908 701 869

RECENZIE

Zážitky ľudí s My Vibe

Shopping cart