Ponuka akcií

Celodenné stretnutie a prepojenie s Pavlom Surmom v Rovinke, 28.01.2024​

Prepojenie s Pavlom a Ivet, sprostredkovanie nášho prirodzeného stavu neusilovania a upevnenia sa v našom vedení zdrojom, prehĺbenia dôvery a slobody v praxi života, odovzdanie všetkých aspektov cesty jednoduchosti a vaše osobné témy.

TRVANIE: 5 hodín

Víkendovka s Pavlom Surmom - Žena v slobode, pravde a láske

Užite si víkendové stretnutie v prírode, v srdci Malých Karpát, iba kúsok od Bratislavy a českých hraníc. Hlavnou témou víkendových besied bude Žena…

TRVANIE: 3 DNI

Čaro ženy v prítomnom okamžiku

Milé ženy,  Chceli by ste sa na chvíľku vzdialiť od svojich starostí a povinností? A čo keby to nebola len chvíľka? Páčilo by sa vám nájsť kľúč k spojeniu sa…

TRVANIE: 3 DNI

Vyskladaj si svoj víkend na Slovensku

Ste unavení, potrebujete si oddýchnuť, vypnúť od pracovných myšlienok a  prevetrať si hlavu i telo? Táto dovolenka na Slovensku, respektíve detox trvá …

TRVANIE: 3,5 DŇA

Netradičný teambuilding po Balocky

Náš teambuildingový program je zameraný na stmelenie tímu, spoznávanie sa aj mimo pracovných rozhovorov a na naštartovanie zdravej…

TRVANIE: 2-3 DNI

Archetypy Milenky a Matky

Milá žena, pozývam Ťa stráviť jarný víkend v magickom čase pred Beltainom sama so sebou a v kruhu žien v krásnom prostredí v prírode okolo Modry. 

TRVANIE: 3 DNI

Detox na Horehroní

Ste unavení, potrebujete si oddýchnuť, vypnúť od pracovných myšlienok a  prevetrať si hlavu? Táto dovolenka na Slovensku, respektíve detox trvá 3,5 dňa.

TRVANIE: 3 DNI

Výlet v okolí Svätého Jura

Ste unavení, vyčerpaní, išli by ste si oddýchnuť niekam do prírody a načerpať nových síl, ibaže neviete, kam presne a samým sa vám ísť nechce? 

TRVANIE: 1 DEŇ

Bratislava všetkými zmyslami

Vyberte sa spolu so mnou na výlet plný zábavy, dobrej nálady a smiechu, skvelých rozhovorov, chutných pochúťok a spoznávaním zaujímavých miest. 

TRVANIE: 4 HODINY

Výlet do okolia Smoleníc s jaskyňou Driny

Radi by ste načerpali nových síl, ibaže neviete, kam presne a samým sa vám ísť nechce? Pridajte sa k nám a spoznajte okolie, v ktorom žijete, o čosi lepšie.

TRVANIE: 1 DEŇ

Víkend zážitkov v okolí Bratislavy

Potrebujete „dobiť baterky“, zrelaxovať svoje telo i myseľ a ideálne v čo najkratšom čase? Prinášame vám víkendový pobyt, ktorý obsahuje toto všetko v jednom. 

TRVANIE: 3 DNI

Shopping cart